top of page

Par mums

RestoTerase ir ģimenes restorāns Sabiles centrā, Abavas senlejas sirdī. Tā ir vieta, kur satikties, ēst, baudīt un mīlēt, jo tieši tāds ir mūsu kredo un logo. Resto Terase ir vieta sajūtām! Mūsu restorānā var baudīt gardus ēdienus, picas un malkot gardos Abavas vīna darītavas produktus. Kāpēc Sabile? Tāpēc, ka tā ir ne tikai Talsu novada, bet visas Latvijas pērle ar skaistu ainavu, kas saglabājusi savu bagātīgo vēstures un leģendu garšu, tai ir savs vīna kalns un vīna ražotnes, un tajā dzīvo sirsnīgi un atsaucīgi ļaudis. Par to ir jāstāsta un mēs to darīsim! Jā, starp citu, par godu Sabilei pie mums var baudīt īpašo picu ar vēsturisko pilsētas nosaukumu “Zabeln”, kas ieguvusi augstu popularitāti. Mums ir arī savi pārsteigumi – Sabile ir pilsēta, kura ir bagāta ne tikai ar daudziem avotiem, bet tajā pat alus tek pa ūdens krānu. Neticiet? Nāciet ciemos uz Resto Terasi un pārliecinieties!

Ģimenes restorāns Resto Terase

Esam patiesi laimīgi, ka mūsu ģimenes izlolotais sapnis par garšām, smaržām un cilvēku čalām piepildītas satikšanās vietas izveidošanu Sabilē realizējies. Pēc mūsu apmeklētāju atsauksmēm redzam, ka neviens sapnis nav par lielu, ja noturi fokusu uz to un soli pa solim virzies uz mērķi. Šodien, redzot mūsu RestoTerases Sabilē nozīmi ne tikai vietējās kopienas komforta līmeņa celšanā un izklaides iespēju dažādošanā, bet arī pilsētas viesu piesaistīšanā, saprotam, ka ieguldītais darbiņš bijis to vērts.

Resto Terase Sabilē

Idejas aizsākumi meklējami tālajā 2009. gadā, kad atvērām pirmo RestoTerase Rīgā. Toreiz vēl bijām pilna laika rīdzinieki, bet kā kādreizējiem talsiniecei un stendeniekam mūsos iekšā tāds mazs sapnītis pārcelties uz Sabili jau gruzdēja. Kā vienmēr, kad ir sapņi, tad pasaule rokās sadodas un ar laiku notikumi sakārtojas labvēlīgi. Nu jau sevi varam saukt vairs tikai par 50% rīdzeniekiem, bet otri 50% esam sabilnieki. Šeit mūsu māja un arī bizness. Meita Nikola audzina dēliņu, bet dēls Alberts studiju brīvlaikā līdzās tēvam rosās RestoTerase. Cenšamies, lai ikviens no jums pie mums sajustos īpaši – gaidīts, uzklausīts, saprasts un iepriecināts.

par mums bilde 2.jpg
bottom of page